Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taneční soutěž 1.4.2007

2. 11. 2007

Autorka: Irča

Po třech letech usilovného učení a tréninku nastala chvíle, kdy došlo na zúčtování!
To datum bylo 1.dubna 2007 a místem naší zkoušky se staly České Budějovice!
Věděly jsme, že v naší kategorii je 5 tanečních skupin, z toho ještě jedna z naší taneční školy Atak pod vedením Pavlíny. Ale po "zkušenostech z Egypta" ,alespoň některých tanečnic, jsme si říkaly: u egypťanů jsme měly úspěch, porota nás už tak nerozhází. Ale to platilo jen do chvíle než jsme nastoupily na "PARKET" a bylo to vše jen na nás. Už nás nemohla Pavlína  napomenout ani opravit! Nevím co se honilo  hlavou ostatním kamarádkám, ale já jsem se zděsila!!!! NAJEDNOU TO BYLO 
TADY!! A teď se vše ukáže. Umím vše dobře? Nezklamu svou lektorku, která do nás vložila roky práce, vysvětlování a učení?!?
Zhasla světla - najednou mlha přede mnou, mlha za mnou! Začaly znít první tóny naší nádherné soutěžní skladby. Propadla jsem se do neznámého světa, hudba zněla, tělo tančilo, ale mysl nechápala co se děje! Tančím dobře? Nevynechala jsem něco? Asi ne! Všechny tančíme stejně, Pavlína se před námi celkem spokojeně usmívá a dokonce i přes velmi pokročilý čas, 22,15 hod.se přišli podívat i další diváci. Asi to nebude tak špatné. A najednou je konec! To už jsme opravdu dotancovaly?!? ANO!!! Je to za námi. První vystoupení pod hlavičkou taneční školy Atak Tábor a s vizitkou Pavlíny Véle.. Nezklamaly jsme jí moc? Chyby byly! Jaké bude naše umístění? Konkurence byla dobrá.

Při vyhlašování výsledků bylo napětí veliké. Každá skupina čekala s velkým očekáváním. A neuvěřitelné se stalo skutkem!!  18 žen a dívek z taneční 
školy Atak Tábor se umístilo na prvním místě!!!!
Druhá skupina -Juniorky se umístily na třetím a čtvrtém místě. Někdo by mohl namítat 
že v kategorii Belly Dance bylo jen pět soutěžních skupin, ale myslím si, že trpělivost naší lektorky Pavlíny a naše snaha přinesly aspoň trochu zasloužené ovoce.

Vyzkoušely jsme si atmosféru velké soutěže, prověřily jsme své nervy a příští soutěž už to bude lepší!!!

Ovšem to nezáleží jen na nás! Hlavní úkol teď leží na bedrech Pavlíny ,aby nám připravila krásnou skladbu  na ještě lepší hudbu!

Pavlíno děkujeme!

 

Náhledy fotografií ze složky TANEČNÍ SOUTĚŽ DUBEN 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář