Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taneční dovolená HVAR 2006

2. 11. 2007
Letošní sportovní dovolenou jsme si užily na kouzelném ostrově Hvar.Čekal na nás hotel Arkada,který je nedaleko od historického města Starigrad.Obrazek
    Hotel mile překvapil. Pokoje s náherným výhledem na starigradský záliv, venkovní a vnitřní bazén s mořskou vodou, hromady výborného jídla (což všechny naše tanečnice bohatě využívaly k získání správných tvarů břišních tanečnic :-) .
    Největší radost nám ale dělalo počasí. Z našich domovů chodily zprávy o deštích, nízkých teplotách a dokonce o sněžení! Užívaly jsme si jasné oblohy a teplot kolem 30°C. Naše bledá těla se pěkně zabarvovala dohněda.
    Nejely jsme se pouze opalovat,ale hlavně tančit! Kdo nezažil, neví jaký je to požitek tančit venku na zdravém mořském vzduchu, dívat se na průzračné moře a svěží přírodu.Tančily jsme dvakrát denně - ráno a večer. Procvičily jsme taneční prvky, jejich kombinace a všechny choreografie. Naše skvělé tanečnice budily zasloužený zájem. Početné publikum sledovalo naše výkony a bouřlivě aplaudovalo. Předvely jsme tanec s hůlkou, v tomto případě jsme musely zaimprovizovat a využít tyčky z bambusových slunečníků - vlastní hůlky jsme nepřivezly.
     Tanec se svíčkami jsme si užily za svitu hvězd, na mořské molu. Bylo to působivé. Při tanci se závojem bylo třeba dát si pozor na větřík, který občas měnil směr závoje tak, že jsme si docela užily dost legrace.
     Večery jsme trávily procházkami městem, ve kterém je mnoho památek, posezením u místího vína, nebo venku u hotelu, kde hráli k tanci.
      Stačily jsme i dva výlety - do města Hvar, které je nádherné,a do Modré laguny. Cesta přes hory připomínala procházku botanickou zahradou - květiny, vřesy, levandule, rozmarýna, cypřiše, agáve, olivovníky...
       Dalším zážitkem byla přednáška vizážistky Ivy Kocandové. Dozvěděly jsme se spoustu užitečných informací, předvedla nám na modelce Marušce masáž obličeje regenzymy. Přednáška plynule přešla v tříhodinovou diskuzi, což nevadilo, protože jsme ji vedly vleže pod palmami na pláži. Naše děvčata pak během pobytu vyzkoušela kouzelný účinek enzymatické masáže doslova na vlastní kůži. 
     Jediné negativum byla délka pobytu - týden byl na vše, co se dalo na ostrově vidět,  moc krátký.
     Když jsme se cestou zpět už blížily k Táboru, začala se děvčata ptát kdy a kam zase pojedeme.Tak zbývá jen naplánovat a zase brzy vyrazit!
Více závidět můžete na odkazu:
 

Náhledy fotografií ze složky TANEČNÍ DOVOLENÁ HVAR 2006

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář