Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

 

   

 ROZVRH 2014/2015

 

 Tančíme vždy v sále TŠ ATAK

PONDĚLÍ

Princezničky do 11 let: 15:25 - 16:25

Juniorky  od 11 let : 16:30 - 17:30

Dospělé (smíšená pokročilost) :17:35 - 18:35

Pokročilé dospělé (soutěžní): 18:45 - 19:45

 ČTVRTEK

Kondiční orient: 8:30 - 9:30  (80 Kč/hod.)

STŘEDA

Princezničky do 11 let: 16:30 - 17:30

Juniorky od 11 let: 17:30 - 18:30

Pokročilé dospělé : 18:30 - 19:30

 

     

 


Zadáno pro Princezničky a juniorky

 

  • s sebou na kurz taneční oblečení, měkkou obuv, notýsek, pití, svačinku 
  • náhrada zmeškaných hodin je možná na jakémkoli kurzu Princezniček

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE
 

  • Školné : PO 16.2..- 20.4.( 10 hodin) 600 Kč, PO a ST 11.2. - 20.4. (20 hodin) 1200 Kč , ST 11.2. - 15.4. (10 hodin) 600 Kč. Přinést ukázat doklad o zaplacení, při bankovním převodu zapsat datum platby do notýsku. Hodina stojí 60 Kč, školné je hrazeno po 10ti a 20ti hodinových blocích. 
  • Letní příměstský tábor bude ve dnech 13.7. - 17.7.2015 na Ataku.
  • V pondělí 6.4. bude spojená hodina pro děti a juniorky v čase 17:35 - 18:35 .
  •  
  •                   Kalendář soutěží 2015
  • 15.3. -  DLT České Budějovice regionální kolo
  • 18.- 19.4. - DLT Zemské kolo Čechy děti Chomutov
  • 1.,2.,3.5. - DLT Zemské kolo Čechy juniorky
  •  Praha Průhonice
  • 17.5.- Bellytery Louny
  • MČR  ?

 

 

 

 

 

  • Belly dance/Oriental děti duo - Silvie Voštová a Sára Dilmaghani 1.místo, Adriana Moranová a Ema Líbalová 2.místo, Zuzana Dařenová a Hana Vichrová 4.místo
    Show Belly dance děti sólo - Silvie Voštová 1.místo, Sára Dilmaghani 4.místo, Anežka Bartáčková 5.místo
    Show Belly dance děti duo - Anežka Bartáčková a Denisa Černošková 2.místo
    Show Belly dance juniorky duo - Monika Korešová a Tereza Kejvalová 3.místo
    Show Belly dance juniorky malá skupina - 2.místo
    Belly dance/Oriental seniorky duo 1.místo
    Show Belly dance seniorky sólo - Irena Nyklová 2.místo
    Belly dance/Oriental děti malá skupina - 1.místo a 3.místo
    Belly dance/Oriental juniorky malá skupina 5.místo
    Formace děti Plamínkové víly - 2.místo
    Formace juniorky Sluneční tanečnice 3.místo
    Mix formace Malá mořská víla 5.místo
    Show Belly dance juniorky duo - Bára Soukupová a Lucie Prskavcová 6.místo
    Show Belly dance seniorky duo - Ivana Hanáčková a Irena Nyklová 2.místo
    Belly dance/Oriental děti sólo - Silvie Voštová 1.místo, Valentýna Hlaváčová 5.místo
  • Show Belly dance dospělí duo - Kristýna Holá a Katka Trnavská 4.místo
     


 

 
 

 

Zadáno pro dospělé tanečnice

 

                   PLATNOST PERMANENTEK : 

                                         PONDĚLÍ 16.2. - 20.4.

                                         STŘEDA   11.2. - 15.4.  

           

        V pondělí 6.4. bude spojená hodina pro oba kurzy v čase 18:45 - 19:45.                             

  •                Kalendář soutěží 2015
  • 15.3. -  DLT České Budějovice regionální kolo
  • 18.- 19.4. - DLT Zemské kolo Čechy děti Chomutov
  • 1.,2.,3.5. - DLT Zemské kolo Čechy juniorky a dospělé Praha Průhonice
  • 30.5. - MČR